Ёрдамга жўнатилган печенияни устидан мактуб чиқди.
Мени исмим Мелек. Сизларда зилзила булганини эшитдим.Сизлар учун жуда хафа булдим.Сизни танимaйман лекин ,айни замонда сиз учун жудаям кунглим огриди.Бу мактубимни ким олишини билмийман ,лекин мeнга шу номерга телефон килиб мен билан дўст бўлишингиз мумкин.Аллох сизлардан рози булсин.Мелек Уурли